חברות תיירות? כך תשמרו על הלקוחות שלכם עם מוצרי פרסום

תיירות היא הנושא החם ביותר. ישראלים אוהבים מאוד לסוע לחו"ל, חו"ל בשבילכם זה חופש. זה תענוג. אם זה בטן גב ביוון המדהימה, או להסתובב באירופה הקסומה, או אפילו טרקים בדרום אמריקה המדהימה. מדי שנה נוסעים מליוני ישראלים לחו"ל ומגשימים את הפנטזיה השנתית שלהם וזה לנשום אוויר טוב, להרגיש חופש ולהיות מאושרים תוך כדי שהם לוקחים הפסקה מהלחץ והשגרה היומיומית. איך זה קשור למוצרי פרסום? המשיכו לקרוא.

בעקבות הפופולריות של טיסות לחו"ל, לא מעטים הם חברות התיירות שמנסות לדוג כמה שיותר לקוחות, והמשימה הופכת לקשה יותר ויותר בעידן הנוכחי, שחלק גדול מהאנשים סוגרים לעצמם את החופשות באינטרנט באתרים כמו סקייסקנר, חוליו ודומיו. על זה תוסיפו את התחרות הגדולה שבין חברות התיירות. לכן, על מנת להיות חברת תיירות מוצלחת, מומלץ מאוד להשקיע בלקוחות שלכם עם מוצרי פרסום ממותגים, מוצרים כאלו יתקבלו על ידי הלקוחות שלכם בברכה, ויהפכו אותם ללקוחות הנאמנים שלכם.

איך מוצרי פרסום עובדים?

מוצרי פרסום מוענקים ללקוחות, ובדרך כלל מדובר במוצרים שימושיים, למשל, אם אנחנו מדברים על חברות תיירות, לתת ללקוחות שלכם מתנות כמו יו אס בי נייד, תיק למצלמה, כובע ממותג, משקפי שמש ממותגים, כיסוי עיניים לשינה בטיסה, כרית צוואר לשהייה נוחה במטוס, כל אלו מתאימים במיוחד לחברות תיירות. ברגע שאתם מעניקים ללקוחות שלכם מתנות שימושיות שהם ישתמשו בהם, מתנות שעליהן נמצא הלוגו שלכם, הלקוחות שלכם יזכרו אתכם לטובה וכך אתם בעצם משמרים אותם.

מוצרי קד"מ ופרסום על מנת להגדיל את קהל הלקוחות

בנוסף לשימור הלקוחות והקשר ביניכם, מוצרי פרסום כוללים את הלוגו שלכם, ולמעשה ככל שהמתנה תהיה שמישה יותר, כך הלקוחות שלכם ישתמשו בהן יותר והמתנה עם לוגו המותג שלכם יקבל יותר חשיפה בעיני אנשים אחרים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים עבורכם גם מהסיבה שהם קיבלו חשיפה לשם ולוגו המותג שלכם, וגם בגלל שהם רואים את שם העסק שלכם על מוצר נחמד וזה גורם גם להם להעריך אתכם יותר

אז אם אתם רוצים לקחת את מחלקת השיווק שלכם כמה צעדים קדימה, בידקו איך אתם יכולים להשתמש במוצרי פרסום על מנת לשווק את עצמכם!

Photo by Rakicevic Nenad from Pexels

אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

כולנו רוצים דרכון פורטוגלי, בואו להבין קצת על התהליך

כולנו רוצים דרכון פורטוגלי, בואו להבין קצת על התהליך

באפריל 2015, אישרה ממשלת פורטוגל על מתן זכאות להוצאת דרכון…
השכרת רכבים יוקרתיים בדובאי

השכרת רכבים יוקרתיים בדובאי

דובאי ידועה בסגנון החיים היוקרתי שלה, וכשמגיעים לשם רואים את…
סיבוב אופנה בפלורנטין

סיבוב אופנה בפלורנטין

בתקופה האחרונה, אחרי כמה וכמה סגרים, הישראלים יוצאים לטייל, ודווקא…
אילו דברים צריך לקחת בחשבון כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל

אילו דברים צריך לקחת בחשבון כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל

בתור אזרחים ישראליים, הרי שבכל פעם כשאנחנו חולים, נפצעים או…